Nakama
nakamajapan.no
80 g
40 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 959 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 50 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama · 80 g
OBS DATOVARE! 04.12.2025 (men ofte godt etter!) Velkjent buldak nudler med 4 forkjellige oster, Mozzarella, Cheddar, Gouda og Camembert.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
80 g
40 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 80 g | 40 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 959 kr igjen | 59 kr | −32 % | 50 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 40 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Quattro Cheese Cup 80g (Samyang)
Denne varen · 80 g
40 kr · 50 kr/100 g · laveste 40 kr
70 g
45 kr · 64,29 kr/100 g · laveste 45 kr