Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
354 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 245 kr igjen
- Ordinær
- 354 kr
- Enhet
- 885 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 400 g
Quinoagrøt Chia & Vanilje ØKO 400g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
400 g
354 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 400 g | 354 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 245 kr igjen | 354 kr | −0 % | 885 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 354 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Quinoagrøt Chia & Vanilje ØKO 400g x 5 pakker
Denne varen · 400 g
354 kr · 885 kr/kg · laveste 354 kr
400 g
10,9 kr · 27,25 kr/kg · laveste 10,9 kr
400 g
99 kr · 247,5 kr/kg · laveste 99 kr
1 kg
250 kr · 250 kr/kg · laveste 250 kr
1 kg
417 kr · 417 kr/kg · laveste 417 kr
400 g
293 kr · 732,5 kr/kg · laveste 293 kr