Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
179 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 420 kr igjen
- Ordinær
- 179 kr
- Enhet
- 358 kr/kg
- Dato
- 1. jan. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Quinoamel ØKO 500g x 3 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
179 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 179 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 420 kr igjen | 179 kr | −0 % | 358 kr/kg | 1. jan. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 179 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Quinoamel ØKO 500g x 3 pakker
Denne varen · 500 g
179 kr · 358 kr/kg · laveste 179 kr
1 kg
105 kr · 105 kr/kg · laveste 105 kr
500 g
78 kr · 156 kr/kg · laveste 78 kr
1 kg
250 kr · 250 kr/kg · laveste 250 kr
1 kg
417 kr · 417 kr/kg · laveste 417 kr
500 g
224 kr · 448 kr/kg · laveste 224 kr