Økoland
okoland.no
00 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 89,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Økologisk Rapadura rørsukker fra Rapunzel er et uraffinert, helhetlig sukker laget av ren, tørket sukkerrørjuice. Sukkeret bevarer alle sine naturlige mineraler og har en myk, karamellaktig smak. Perfekt som et naturlig søtningsmiddel i te, kaffe, bakverk, desserter og matlaging.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
89,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 89,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rapadura rørsukker500 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 00 g
89,25 kr · 89,25 kr/stk · laveste 89,25 kr
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
50 ml
63,75 kr · 127,5 kr/100 g · laveste 63,75 kr
50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr
50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr
5 g
96,75 kr · 1 935 kr/100 g · laveste 96,75 kr