Økoland
okoland.no
800 g
59,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 74,06 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

800 g
Rårørsukker fra Manna er et 100% økologisk og uraffinert sukker som har deilige karamellaktige toner. Med sin gyldne farge og rike smak er dette sukkeret ideelt for baking, matlaging, drikker og desserter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
800 g
59,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 800 g | 59,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 74,06 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Rørsukkergyldent, 800 g, økologisk, Manna
Denne varen · 800 g
59,25 kr · 74,06 kr/kg · laveste 59,25 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr