FUDI
fudi.no
200 g
69,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 729,1 kr igjen
- Ordinær
- 79,9 kr
- Enhet
- 423,64 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Samyang · 200 g
Samyang 2X Spicy Buldak Saus er den beryktede dobbelt så sterke utgaven av Koreas mest virale chilisaus – laget for deg som synes originalen er for snill. Her får du intens, vedvarende hete med den søte, røykfylte umamien som kjennetegner Buldak. Ikke for nybegynnere. Bruk noen dråper i nudler, stekt ris eller marinader, eller utfordre vennene dine med den i dipp og wings. Ha melk eller iskrem i nærheten – det slukker bedre enn vann. Finn resten av serien i buldak-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
200 g
69,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 200 g | 69,9 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 729,1 kr igjen | 79,9 kr | −13 % | 423,64 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 69,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Samyang 2X-Spicy Buldak Saus 200g
Denne varen · 200 g
69,9 kr · 423,64 kr/kg · laveste 69,9 kr
70 g
26,91 kr · 38,44 kr/100 g · laveste 26,91 kr
70 g
35,91 kr · 51,3 kr/100 g · laveste 35,91 kr
70 g
39,51 kr · 56,44 kr/100 g · laveste 39,51 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
69,9 kr · 423,64 kr/kg · laveste 69,9 kr