FUDI
fudi.no
70 g
39,51 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 759,49 kr igjen
- Ordinær
- 43,9 kr
- Enhet
- 56,44 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Samyang · 70 g
Samyang Buldak Spicy Cup – de koreanske Buldak-nudlene i en liten, praktisk kopp klar på minutter. Den brennhete kyllingsmaken gir intens chilivarme i en perfekt porsjon for en rask matbit på farten. Se flere varianter i ramen-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
70 g
39,51 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 70 g | 39,51 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 759,49 kr igjen | 43,9 kr | −10 % | 56,44 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 39,51 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Samyang Buldak Spicy Cup 70g
Denne varen · 70 g
39,51 kr · 56,44 kr/100 g · laveste 39,51 kr
70 g
26,91 kr · 38,44 kr/100 g · laveste 26,91 kr
80 g
45 kr · 56,25 kr/100 g · laveste 45 kr
140 g
45 kr · 294,12 kr/kg · laveste 45 kr
105 g
60 kr · 392,16 kr/kg · laveste 60 kr
200 g
69,9 kr · 423,64 kr/kg · laveste 69,9 kr