Sunne Saker
sunnesaker.com
20 g
32 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −51 %
- Ordinær
- 65 kr
- Enhet
- 160 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Aukrust Gard og Urteri · 20 g
Datovare: Best før 11.2026 Økologisk sar - også kalt bønneurt eller...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
20 g
32 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 20 g | 32 kr Billigst nå | I kassen | — | 65 kr | −51 % | 160 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 32 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sar (bønneurt) økologisk 20 g Aukrust Gard
Denne varen · 20 g
32 kr · 160 kr/100 g · laveste 32 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 ml
73,5 kr · 147 kr/100 g · laveste 73,5 kr
500 g
209,3 kr · 418,6 kr/kg · laveste 209,3 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr