Økoland
okoland.no
50 g
41,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 82,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologiske sesamfrø fra Manna har en mild, nøtteaktig smak og en sprø konsistens. De er rike på kalsium, magnesium, sunne fettsyrer og protein, noe som gjør dem til et næringsrikt tilskudd i et balansert kosthold. Perfekte i bakverk, salater, frokostblandinger, wok eller som en base for hjemmelaget tahini.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
41,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 41,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen | 55 kr | −25 % | 82,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 41,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sesamfrø250 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
41,25 kr · 82,5 kr/100 g · laveste 41,25 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr