Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
24 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 575 kr igjen
- Ordinær
- 24 kr
- Enhet
- 120 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 200 g
Shirataki Rice Pearls 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
200 g
24 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 200 g | 24 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 575 kr igjen | 24 kr | −0 % | 120 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 24 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Shirataki Rice Pearls 200g
Denne varen · 200 g
24 kr · 120 kr/kg · laveste 24 kr
200 g
24 kr · 120 kr/kg · laveste 24 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr
200 g
513 kr · 2 565 kr/kg · laveste 513 kr