Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,2 kg
158 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 158 kr
- Enhet
- 131,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Franssons Konfektyr · 1,2 kg
Oppdag den uimotståelige kombinasjonen av myke skumbamser og delikat sjokoladetrekk med disse Franssons Konfektyrer Nallar. Denne esken på 1,2 kg er perfekt for alle som elsker søtsaker med en ekstra dose sjokoladeglede. Beskrivelse Disse skumbamsene er dekket med et herlig lag sjokolade som smelter i munnen. Hver skumbamse er nøye formet for å gi deg den ultimate søtsakopplevelsen, enten du nyter dem alene eller deler med venner.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,2 kg
158 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,2 kg | 158 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 158 kr | −0 % | 131,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 158 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sjokoladebamser 1,2kg | Storpakk
Denne varen · 1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
12 × 125 g
229 kr · 152,67 kr/kg · laveste 229 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 70 g
249 kr · 177,86 kr/kg · laveste 249 kr