Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
139 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 139 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Franssons Konfektyr · 1 kg
Fizzy Sopp Storpakning er perfekt for deg som elsker skumgodteri med et syrlig kick. Disse myke, fargerike godterisoppene har en frisk fizzy‑smak som gjør det nesten umulig å stoppe etter én bit. De er helt trygge å spise – den eneste risikoen er at posen tømmes fortere enn du tror. Med 1 kg i posen får du rikelig med godteri til filmkvelder, bursdager, helgekos eller bare for å fylle opp godteskålen skikkelig. Et populært valg for både barn og voksne som liker syrlig skumgodt. Innhold: 1 kg EAN: 7391455007144 Franssons Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: fizzy sopp, fizzy godteri, skumgodteri, syrlig godteri, storpakning godteri, 1kg godteri, fizzy mushrooms, surt skumgodt, godteri til fest, godteri bulk
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
139 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 139 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 139 kr | −0 % | 139 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 139 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fizzy Sopp 1kg | Storpakk
Denne varen · 1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
1,5 kg
149 kr · 99,33 kr/kg · laveste 149 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr