Økoland
okoland.no
5 kg
2 211,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 2 949 kr
- Enhet
- 442,35 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Mørk 72% økologisk sjokolade fra Kaoka, en solid fairtrade kvalitetsleverandør. Dråpeformet sjokolade - 29 x 14 mm. Enkelt å dosere.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
2 211,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 2 211,75 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 2 949 kr | −25 % | 442,35 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 2 211,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sjokolademørk,72%, dråpe, 5 kg, økologisk, Kaoka
Denne varen · 5 kg
2 211,75 kr · 442,35 kr/kg · laveste 2 211,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
5 kg
1 851,75 kr · 370,35 kr/kg · laveste 1 851,75 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr