Dyrket
dyrket.no
6 × 500 g
1 175 kr
Billigst nå
- Frakt
- 149 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 325 kr igjen
- Ordinær
- 1 383 kr
- Enhet
- 391,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Hovelsrud · 6 × 500 g
Kyllingbrystfilet. Hovelsrud
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Dyrket
dyrket.no
6 × 500 g
1 175 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dyrket dyrket.no 6 × 500 g | 1 175 kr Billigst nå | 149 kr for varen alene | Fri frakt fra 1 500 kr · 325 kr igjen | 1 383 kr | −15 % | 391,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på dyrket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 175 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
6 stk økologisk kyllingbryst
Denne varen · 6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
1 905 kr · 381 kr/kg · laveste 1 905 kr