Dyrket
dyrket.no
6 × 400 g
482 kr
Billigst nå
- Frakt
- 149 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 1 018 kr igjen
- Ordinær
- 567 kr
- Enhet
- 200,83 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Hovelsrud · 6 × 400 g
Fryste kyllingklubber. Hovelsrud
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Dyrket
dyrket.no
6 × 400 g
482 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dyrket dyrket.no 6 × 400 g | 482 kr Billigst nå | 149 kr for varen alene | Fri frakt fra 1 500 kr · 1 018 kr igjen | 567 kr | −15 % | 200,83 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på dyrket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 482 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
6 stk økologisk kyllingklubber
Denne varen · 6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
2,5 kg
967,5 kr · 387 kr/kg · laveste 967,5 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr