Økoland
okoland.no
5 kg
374,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 624,75 kr igjen
- Ordinær
- 499 kr
- Enhet
- 74,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Ökovital økologiske smoothie godteri er myke og saftige gelébiter inspirert av smakene fra friske smoothies. Laget med ekte fruktjuice og økologiske ingredienser, gir de en naturlig sødme uten kunstige tilsetningsstoffer. Smoothiegodteri med fruktpure.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
374,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 374,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 624,75 kr igjen | 499 kr | −25 % | 74,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 374,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Smoothie godteri1,5 kg, økologisk, Ökovital
Denne varen · 5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
374,25 kr · 74,85 kr/kg · laveste 374,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr
5 kg
599,25 kr · 119,85 kr/kg · laveste 599,25 kr