Økoland
okoland.no
90 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 49,17 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

90 g
Sprø økologiske søtpotetchips med et hint av havsalt fra John Altman. En smakfull og naturlig snack med perfekt crunch; ideell til kos og småsult.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
90 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 90 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 49,17 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Snacks. Billig, men ikke hovedfokus på Datohylla.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Søtpotet chipssalt, 90 g, økologisk
Denne varen · 90 g
44,25 kr · 49,17 kr/100 g · laveste 44,25 kr
90 g
44,25 kr · 49,17 kr/100 g · laveste 44,25 kr
60 g
36,75 kr · 61,25 kr/100 g · laveste 36,75 kr