Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
62 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 537 kr igjen
- Ordinær
- 62 kr
- Enhet
- 124 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Soyabønner ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
62 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 62 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 537 kr igjen | 62 kr | −0 % | 124 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 62 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Soyabønner ØKO 500g
Denne varen · 500 g
62 kr · 124 kr/kg · laveste 62 kr
500 g
29 kr · 58 kr/kg · laveste 29 kr
500 g
29,9 kr · 59,8 kr/kg · laveste 29,9 kr
3 × 500 g
161 kr · 107,33 kr/kg · laveste 161 kr
500 g
99 kr · 198 kr/kg · laveste 99 kr
500 g
119,9 kr · 239,8 kr/kg · laveste 119,9 kr