Økoland
okoland.no
70 g
66,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 95,36 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

70 g
Økologisk hel stjerneanis fra Manna er et smakfullt og aromatisk krydder med en karakteristisk søt og lakrisaktig smak. Perfekt til te, gløgg, asiatiske retter, bakverk og sauser. Stjerneanis tilfører en dyp, krydret sødme og passer både til søte og salte retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
70 g
66,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 70 g | 66,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 932,25 kr igjen | 89 kr | −25 % | 95,36 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 66,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Stjerneanishel, 70 g, økologisk, Manna
Denne varen · 70 g
66,75 kr · 95,36 kr/100 g · laveste 66,75 kr
1 kg
36,75 kr · 36,75 kr/kg · laveste 36,75 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr