Økoland
okoland.no
20 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 221,25 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 g
Amaizin Tacosaus mild er en smakfull og velbalansert saus laget av solmodne, økologiske tomater og krydder. Med sin milde styrke passer den perfekt for hele familien, også for dem som foretrekker en mer forsiktig smaksopplevelse. Den har en deilig kombinasjon av sødme, syrlighet og krydder som gir tacoen det lille ekstra uten å være for sterk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
20 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 20 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 221,25 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tacosaus mild220 g, økologisk, Amaizin
Denne varen · 20 g
44,25 kr · 221,25 kr/100 g · laveste 44,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
20 g
44,25 kr · 221,25 kr/100 g · laveste 44,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr