Økoland
okoland.no
20 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 221,25 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 g
Amaizin Tacosaus sterk er en smaksrik og krydret saus laget av solmodne, økologiske tomater og en nøye balansert blanding av krydder. Med sin intense smak og gode chilisting gir den tacoen et ekstra kick, perfekt for deg som liker litt mer varme i maten. Den har en deilig kombinasjon av syrlighet, sødme og krydder som løfter enhver tex-mex-rett.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
20 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 20 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 221,25 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tacosaus sterk220 g, økologisk, Amaizin
Denne varen · 20 g
44,25 kr · 221,25 kr/100 g · laveste 44,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
20 g
44,25 kr · 221,25 kr/100 g · laveste 44,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr