Økoland
okoland.no
50 g
59,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 118,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk tahin uten salt fra Rapunzel er laget av 100 % ristede og finmalte sesamfrø. Med sin fyldige og kremete konsistens er den perfekt til både søte og salte retter. Dette rene og naturlige produktet gir en rik, nøtteaktig smak som passer utmerket i dressinger, sauser, hummus og bakverk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
59,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 59,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 118,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tahin u/salt250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
59,25 kr · 118,5 kr/100 g · laveste 59,25 kr
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
50 ml
63,75 kr · 127,5 kr/100 g · laveste 63,75 kr
50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr
50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr
5 g
96,75 kr · 1 935 kr/100 g · laveste 96,75 kr