Økoland
okoland.no
50 g
119,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 238,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Manna tahin med havsalt - deilig krem av sesamfrø
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
119,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 119,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen | 159 kr | −25 % | 238,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tahin650 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
119,25 kr · 238,5 kr/100 g · laveste 119,25 kr
1 kg
39,61 kr · 39,61 kr/kg · laveste 39,61 kr
1 kg
70,5 kr · 70,5 kr/kg · laveste 70,5 kr
00 g
134,25 kr · 134,25 kr/stk · laveste 134,25 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr