FUDI
fudi.no
540 g
89,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 709,09 kr igjen
- Ordinær
- 99,9 kr
- Enhet
- 166,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

The Han Kitchen · 540 g
The Han Kitchen Chicken Carbonara er en kremet koreansk vri på den italienske klassikeren, levert som praktisk 4-pakning. Hver porsjon byr på fyldige nudler i en silkemyk carbonarasaus med smak av kylling, klar på få minutter. Perfekt for travle hverdager når du vil ha noe varmt, mettende og litt utenom det vanlige. Se flere nudler i nudelutvalget . Type: Instantnudler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
540 g
89,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 540 g | 89,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 709,09 kr igjen | 99,9 kr | −10 % | 166,5 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
The Han Kitchen Chicken Carbonara Nudler 4-pack 540g
Denne varen · 540 g
89,91 kr · 166,5 kr/kg · laveste 89,91 kr
60 g
9,9 kr · 16,5 kr/100 g · laveste 9,9 kr
5-pk
25 kr · 25 kr/stk · laveste 25 kr
300 g
27,9 kr · 93 kr/kg · laveste 27,9 kr
300 g
27,9 kr · 93 kr/kg · laveste 27,9 kr
300 g
27,9 kr · 93 kr/kg · laveste 27,9 kr