FUDI
fudi.no
552 g
89,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 709,09 kr igjen
- Ordinær
- 99,9 kr
- Enhet
- 162,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

The Han · 552 g
Flaming Chicken fra The Han Kitchen – koreanske ramen-nudler med en intens, brennhet kyllingsmak, her i praktisk 4-pakning. Inspirert av den virale koreanske "fire noodle"-trenden gir disse nudlene en kraftig chilivarme for deg som elsker det sterkt. En utfordring og en favoritt på én gang. Se flere varianter i ramen-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
552 g
89,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 552 g | 89,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 709,09 kr igjen | 99,9 kr | −10 % | 162,88 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
The Han Kitchen Flaming Chicken Ramen 4-pack 552g
Denne varen · 552 g
89,91 kr · 162,88 kr/kg · laveste 89,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
650 g
98,91 kr · 152,17 kr/kg · laveste 98,91 kr
540 g
89,91 kr · 166,5 kr/kg · laveste 89,91 kr
725 g
125,91 kr · 173,67 kr/kg · laveste 125,91 kr