Økoland
okoland.no
200 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 221,25 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Økologisk tomatpuré fra Rapunzel er laget av solmodne tomater som er skånsomt bearbeidet for å bevare den naturlige smaken og næringsstoffene. Med sin rike og fyldige konsistens gir den en intens tomatsmak som løfter sauser, gryteretter, supper og pizzasaus til et nytt nivå. Denne praktiske tuben gjør det enkelt å dosere akkurat den mengden du trenger, samtidig som den bevarer friskheten lenger.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
200 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 200 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 221,25 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Hermetikk. Tåler dato. Sjekk vekt og innhold, ikke bare bokspris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tomatpurétube, 200 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 200 g
44,25 kr · 221,25 kr/kg · laveste 44,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
800 g
86,25 kr · 107,81 kr/kg · laveste 86,25 kr