3 × 400 ml
16,67 kr/kg · −78 % · 20 kr · Havaristen
Statistikk
Enhetspris for hermetikk — kr/kg — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Bokser og glass per kilo. Lake og drypp teller med i vekten butikken oppgir.
Varer med vekt
10
Laveste kr/kg
16,67
Median
74,8
Typisk spenn
29,04–187,31
Median ordinær
120,63
Alle synlige tilbud omregnet til kr/kg.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
3 × 400 ml
16,67 kr/kg · −78 % · 20 kr · Havaristen
400 g
19,75 kr/kg · −74 % · 7,9 kr · Holdbart
390 g
25,38 kr/kg · −66 % · 9,9 kr · Holdbart
Sortert etter kr/kg, lavest først.
3 × 400 ml
16,67 kr/kg · −78 % · 20 kr · Havaristen
400 g
19,75 kr/kg · −74 % · 7,9 kr · Holdbart
390 g
25,38 kr/kg · −66 % · 9,9 kr · Holdbart
100 g
40 kr/kg · −47 % · 4 kr · MatMarket
400 ml
73,13 kr/kg · −2 % · 29,25 kr · Økoland
290 ml
76,47 kr/kg · +2 % · 39 kr · Nakama
800 g
107,81 kr/kg · +44 % · 86,25 kr · Økoland
210 g
213,81 kr/kg · +186 % · 44,9 kr · Holdbart
210 g
213,81 kr/kg · +186 % · 44,9 kr · Holdbart
200 g
221,25 kr/kg · +196 % · 44,25 kr · Økoland