Økoland
okoland.no
800 g
86,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 912,75 kr igjen
- Ordinær
- 115 kr
- Enhet
- 107,81 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

800 g
Campo økologisk tomatpuré med 28 % tørrstoff er en kraftig og konsentrert tomatpuré laget av solmodne, økologiske tomater. Med sin intense smak og fyldige tekstur gir den en dyp tomatsmak til sauser, supper og gryteretter. Dette er et allsidig produkt som passer perfekt for både hjemmekokker og profesjonelle kjøkken som ønsker en naturlig og smakfull base i matlagingen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
800 g
86,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 800 g | 86,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 912,75 kr igjen | 115 kr | −25 % | 107,81 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Hermetikk. Tåler dato. Sjekk vekt og innhold, ikke bare bokspris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 86,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tomatpuré 28%800g, økologisk, Campo
Denne varen · 800 g
86,25 kr · 107,81 kr/kg · laveste 86,25 kr
200 g
44,25 kr · 221,25 kr/kg · laveste 44,25 kr