Økoland
okoland.no
1,55 kg
434,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 564,75 kr igjen
- Ordinær
- 579 kr
- Enhet
- 280,16 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1,55 kg
Disse økologiske soltørkede tomatene fra Epikouros har en intens, sødmefull smak med en lett syrlig undertone. De er nøye utvalgt og soltørket for å bevare den naturlige rikheten i tomatene, samtidig som de får en fast, men myk konsistens. Perfekte til pastaretter, salater og sauser eller som en smakfull ingrediens i gryteretter og bakverk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
1,55 kg
434,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 1,55 kg | 434,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 564,75 kr igjen | 579 kr | −25 % | 280,16 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 434,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tomatsoltørket, 1,55 kg, økologisk, Epikouros
Denne varen · 1,55 kg
434,25 kr · 280,16 kr/kg · laveste 434,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 ml
73,5 kr · 147 kr/100 g · laveste 73,5 kr
235 g
74,25 kr · 315,96 kr/kg · laveste 74,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr