Økoland
okoland.no
235 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 315,96 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

235 g
Disse økologiske soltørkede tomatene fra Epikouros er nøye utvalgt og soltørket for å bevare sin intense smak og naturlige sødme. Med sin dype røde farge og fyldige umamismak er de perfekte for salater, pastaretter, sauser og antipasti. Soltørkede tomater tilfører en rik smak til rettene dine og gir en autentisk middelhavsfølelse. Pasteurisert , i solsikkeolje med urter
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
235 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 235 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 315,96 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tomatsoltørket, 235 g, økologisk, Epikouros
Denne varen · 235 g
74,25 kr · 315,96 kr/kg · laveste 74,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 ml
73,5 kr · 147 kr/100 g · laveste 73,5 kr
1,55 kg
434,25 kr · 280,16 kr/kg · laveste 434,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr