Havaristen
havaristen.no
16 × 154 g
159 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 499 kr · 340 kr igjen
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 64,53 kr/kg
- Dato
- 11. des. 2026 · Best før

Gullón · 16 × 154 g
Twins Sjokoladekjeks (Kartong 16 stk x 154g) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Havaristen
havaristen.no
16 × 154 g
159 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Havaristen havaristen.no 16 × 154 g | 159 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 499 kr · 340 kr igjen | 159 kr | −0 % | 64,53 kr/kg | 11. des. 2026 Best før | Åpne på havaristen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 159 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Twins Sjokoladekjeks (Kartong 16 stk x 154g)
Denne varen · 16 × 154 g
159 kr · 64,53 kr/kg · laveste 159 kr
20 × 91 g
360 kr · 197,8 kr/kg · laveste 360 kr