Pølsemannen
polsemannen.no
500 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −45 %
- Ordinær
- 179 kr
- Enhet
- 198 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

AS Svindland · 500 g
Vikingpølsa 500g - BF: 18.09.2026 som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Pølsemannen
polsemannen.no
500 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pølsemannen polsemannen.no 500 g | 99 kr Billigst nå | I kassen | — | 179 kr | −45 % | 198 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på polsemannen.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vikingpølsa 500g - BF: 18.09.2026
Denne varen · 500 g
99 kr · 198 kr/kg · laveste 99 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr