Økoland
okoland.no
50 g
108,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 890,25 kr igjen
- Ordinær
- 145 kr
- Enhet
- 217,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologiske ville aprikoser fra Rapunzel er soltørkede og høstet fra viltvoksende trær, noe som gir dem en intens, naturlig sødme og en fyldig, aromatisk smak. De er uten tilsetningsstoffer og konserveringsmidler, noe som gir en ren og autentisk smaksopplevelse. Med sin saftige konsistens er de perfekte som en sunn snack eller som ingrediens i ulike retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
108,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
50 g
108,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 108,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 890,25 kr igjen | 145 kr | −25 % | 217,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 50 g | 108,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 890,25 kr igjen | 145 kr | −25 % | 217,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 108,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vill aprikos250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
108,75 kr · 217,5 kr/100 g · laveste 108,75 kr
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
50 ml
63,75 kr · 127,5 kr/100 g · laveste 63,75 kr
50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr
50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr
5 g
96,75 kr · 1 935 kr/100 g · laveste 96,75 kr