Økoland
okoland.no
600 g
71,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 927,75 kr igjen
- Ordinær
- 95 kr
- Enhet
- 118,75 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

600 g
Bauckhof Wunderbrød er et økologisk, glutenfritt brødmiks laget av nøye utvalgte frø og kornsorter. Dette brødet er rikt på fiber, næringsstoffer og har en deilig, nøtteaktig smak. Det krever ingen gjær eller heving – tilsett bare vann, rør sammen og stek. Resultatet er et saftig og mettende brød med en sprø skorpe og en perfekt konsistens.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
600 g
71,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
600 g
71,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 600 g | 71,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 927,75 kr igjen | 95 kr | −25 % | 118,75 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 600 g | 71,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 927,75 kr igjen | 95 kr | −25 % | 118,75 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 71,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Wunderbrødglutenfritt, 600 g, økologisk, Bauckhof
Denne varen · 600 g
71,25 kr · 118,75 kr/kg · laveste 71,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 ml
73,5 kr · 147 kr/100 g · laveste 73,5 kr
500 g
209,3 kr · 418,6 kr/kg · laveste 209,3 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr