Dyrket
dyrket.no
6 × 450 g
836 kr
Billigst nå
- Frakt
- 149 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 664 kr igjen
- Ordinær
- 983 kr
- Enhet
- 309,63 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Hovelsrud · 6 × 450 g
Fryst utbeinet kyllinglår. Hovelsrud
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Dyrket
dyrket.no
6 × 450 g
836 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dyrket dyrket.no 6 × 450 g | 836 kr Billigst nå | 149 kr for varen alene | Fri frakt fra 1 500 kr · 664 kr igjen | 983 kr | −15 % | 309,63 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på dyrket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 836 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
6 stk økologisk lårfilet
Denne varen · 6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
2,5 kg
967,5 kr · 387 kr/kg · laveste 967,5 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr