Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 70 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 177,86 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Aroma · 20 × 70 g
Aroma Supersalte Båter er en svensk lakrisklassiker for deg som liker godteri med skikkelig salt smak. Disse båtformede gelélakrisene har en kraftig salmiakksmak kombinert med tydelig salt preg, akkurat slik lakriselskere foretrekker det. Her får du en solid storpakk med totalt 20 poser á 70g, perfekt for helgekos, deling, kontor, arrangementer eller for deg som alltid vil ha favorittlakrisen lett tilgjengelig. Konsistensen er myk og seig, med intens smak som virkelig sitter. Supersalte Båter er glutenfri og et sikkert valg for deg som liker lakris på den salte siden. Detaljer: Type: Gelélakris Smak: Supersalt lakris Innhold: 20 poser á 70g Total vekt: 1400g Glutenfri Emballasje: Storpakk med enkeltpakkede poser Produsent: Aroma 🍬 Sjekk også vårt utvalg av lakris, supersalt smågodt og andre storpakker for maksimal nytelse. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: supersalt lakris, lakrisbåter, aroma lakris, salt smågodt, gelélakris, storpakk lakris
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 × 70 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 × 70 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 177,86 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Aroma Supersalte Lakrisbåter 20x70g | Storpakk
Denne varen · 20 × 70 g
249 kr · 177,86 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr
20 × 80 g
249 kr · 155,63 kr/kg · laveste 249 kr