Holdbart
holdbart.no
200 g
12,9 kr
Billigst nå
- Frakt
- 89 kr for varen alene
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 12,9 kr
- Enhet
- 64,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

200 g
Bali Bulan Wonton Noodle 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Holdbart
holdbart.no
200 g
12,9 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Holdbart holdbart.no 200 g | 12,9 kr Billigst nå | 89 kr for varen alene | — | 12,9 kr | −0 % | 64,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på holdbart.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 12,9 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bali Bulan Wonton Noodle 200g
Denne varen · 200 g
12,9 kr · 64,5 kr/kg · laveste 12,9 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr