Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
110 g
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 680 kr igjen
- Ordinær
- 169 kr
- Enhet
- 108,18 kr/100 g
- Dato
- 26. nov. 2026 · Best før

110 g
Best før: 26.11.26 Pistasjpesto med basilikum er en fyldig og aromatisk pesto laget i Liguria etter tradisjonell italiensk oppskrift. Her kombineres frisk Genovese DOP basilikum med pistasjnøtter, olivenolje og Grana Padano, noe som gir en rund og balansert pesto med både urtepreg og nøttefylde. En smakfull vri på klassisk basilikumpesto, hvor pistasjen tilfører dybde og en myk avslutning. Kan inneholde spor av fisk og soya. Oppbevares tørt og kjølig. Etter åpning oppbevares i kjøleskap og brukes innen kort tid.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
110 g
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olivenlunden 1830 olivenlunden1830.no 110 g | 119 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 799 kr · 680 kr igjen | 169 kr | −30 % | 108,18 kr/100 g | 26. nov. 2026 Best før | Åpne på olivenlunden1830.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Basilikumpesto med pistasj 110g kort dato
Denne varen · 110 g
119 kr · 108,18 kr/100 g · laveste 119 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
113,85 kr · 113,85 kr/stk · laveste 113,85 kr