Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
Norge
113,85 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 685,15 kr igjen
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 113,85 kr/stk
- Dato
- 24. okt. 2026 · Best før

Best før: 24.10.26 Sort olivenpaté med timian laget med balsamicoeddik fra Modena IGP. Passer til apéritif sammen med salte kjeks eller godt brød. Kan også brukes som tilbehør til hvit fisk og kjøtt. Oppbevares kjølig etter åpning.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
Norge
113,85 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olivenlunden 1830 olivenlunden1830.no Norge | 113,85 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 799 kr · 685,15 kr igjen | 149 kr | −24 % | 113,85 kr/stk | 24. okt. 2026 Best før | Åpne på olivenlunden1830.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 113,85 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sort olivenpaté med timian kort dato
Denne varen ·
113,85 kr · 113,85 kr/stk · laveste 113,85 kr
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
90,3 kr · 90,3 kr/100 g · laveste 90,3 kr
50 g
52 kr · 104 kr/100 g · laveste 52 kr
110 g
119 kr · 108,18 kr/100 g · laveste 119 kr
50 g
190 kr · 380 kr/100 g · laveste 190 kr