Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
Norge
69 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 730 kr igjen
- Ordinær
- 89 kr
- Enhet
- 69 kr/stk
- Dato
- 17. des. 2026 · Best før

Best før: 17.12.26 Ristede mandler med persille og smak fra havet, som passer perfekt til aperitiff og sunnere snacks.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Olivenlunden 1830
olivenlunden1830.no
Norge
69 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olivenlunden 1830 olivenlunden1830.no Norge | 69 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 799 kr · 730 kr igjen | 89 kr | −22 % | 69 kr/stk | 17. des. 2026 Best før | Åpne på olivenlunden1830.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 69 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ristede mandler med persille og smak fra havet kort dato
Denne varen ·
69 kr · 69 kr/stk · laveste 69 kr
500 g
134 kr · 26,8 kr/100 g · laveste 134 kr
1 kg
490 kr · 49 kr/100 g · laveste 490 kr
500 g
302 kr · 60,4 kr/100 g · laveste 302 kr
500 g
503 kr · 100,6 kr/100 g · laveste 503 kr
110 g
119 kr · 108,18 kr/100 g · laveste 119 kr