Økoland
okoland.no
5 kg
449,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 549,75 kr igjen
- Ordinær
- 599 kr
- Enhet
- 89,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologisk fullkornsemmer fusilli fra Manna er laget av steinmalt, næringsrikt emmermel, en gammel kornsort kjent for sin fyldige smak og høye innhold av fiber og protein. Denne fullkornspastaen har en deilig nøtteaktig smak og en fast konsistens som holder seg godt under koking. Perfekt til pastaretter, salater og gryteretter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
449,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 449,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 549,75 kr igjen | 599 kr | −25 % | 89,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 449,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fusilliemmer, fullkorn, 5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
449,25 kr · 89,85 kr/kg · laveste 449,25 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
5 kg
261,75 kr · 52,35 kr/kg · laveste 261,75 kr
5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr