Økoland
okoland.no
2,5 kg
2 040 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 2 720 kr
- Enhet
- 816 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2,5 kg
Mild og aromatisk økologisk blomsterhonning i praktisk 12,5 kg spann. Perfekt for storhusholdning, bakerier, kantiner og matproduksjon med fokus på naturlige søtningsmidler.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2,5 kg
2 040 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2,5 kg | 2 040 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 2 720 kr | −25 % | 816 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 2 040 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Blomsterhonning12,5 kg, økologisk
Denne varen · 2,5 kg
2 040 kr · 816 kr/kg · laveste 2 040 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr