Økoland
okoland.no
5 kg
1 776,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 2 369 kr
- Enhet
- 355,35 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Denne økologiske, glutenfrie brødmiksen er utviklet for å gi et lett, saftig og velsmakende brød med en myk konsistens og sprø skorpe. Den er laget av nøye utvalgte ingredienser og er rik på fiber og næringsstoffer. Miksen er enkel å bruke og passer både til hjemmebakst og profesjonell baking.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
1 776,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 kg
1 776,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 1 776,75 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 2 369 kr | −25 % | 355,35 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 kg | 1 776,75 kr | 0 kr | Ja | 2 369 kr | −25 % | 355,35 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 776,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Brødmiks lys glutenfri25 kg, økologisk
Denne varen · 5 kg
1 776,75 kr · 355,35 kr/kg · laveste 1 776,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
5 kg
1 236,75 kr · 247,35 kr/kg · laveste 1 236,75 kr
5 kg
1 905 kr · 381 kr/kg · laveste 1 905 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr