Økoland
okoland.no
5 kg
1 905 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 2 540 kr
- Enhet
- 381 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Denne økologiske, glutenfrie brødmiksen er laget for å gi et saftig og smakfullt mørkt brød med en balansert blanding av nøye utvalgte ingredienser. Miksen er rik på fiber og næringsstoffer, og gir et brød med en god konsistens og en dyp, fyldig smak. Den er enkel å tilberede og egner seg godt for både hjemmebakst og profesjonell bruk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
1 905 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 kg
1 905 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 1 905 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 2 540 kr | −25 % | 381 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 kg | 1 905 kr | 0 kr | Ja | 2 540 kr | −25 % | 381 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 905 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Brødmiks mørk glutenfri25 kg, økologisk
Denne varen · 5 kg
1 905 kr · 381 kr/kg · laveste 1 905 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
5 kg
1 236,75 kr · 247,35 kr/kg · laveste 1 236,75 kr
5 kg
1 776,75 kr · 355,35 kr/kg · laveste 1 776,75 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr