Økoland
okoland.no
3 kg
636,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 362,25 kr igjen
- Ordinær
- 849 kr
- Enhet
- 636,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

3 kg
Økologiske cashewnøtter fra Manna er rike på smak, med en mild, kremet og lett søtlig smak. Disse nøttene er perfekt som en sunn snacks, i bakverk, hjemmelaget nøttesmør, salater og asiatiske retter. Med sitt høye innhold av sunne fettsyrer, proteiner og mineraler er cashewnøtter et næringsrikt tilskudd til et balansert kosthold.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
3 kg
636,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
3 kg
636,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 3 kg | 636,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 362,25 kr igjen | 849 kr | −25 % | 636,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 3 kg | 636,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 362,25 kr igjen | 849 kr | −25 % | 636,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 636,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter3 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr