Datohylla

Varer / Tørrvarer

Dadler u/stein450 g, økologisk, Manna

50 g

Dadler u/stein450 g, økologisk, Manna

Økologiske dadler uten stein fra Manna er naturlig søte, saftige og fulle av næring. De er skånsomt tørket for å bevare sin myke konsistens og rike karamellaktige smak, uten tilsatt sukker eller konserveringsmidler. Perfekte som snacks, i bakverk, smoothies, energibarer eller som en naturlig søtning i matlaging og desserter.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

Økoland

okoland.no

50 g

74,25 kr

Billigst nå

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
Ordinær
99 kr
Enhet
148,5 kr/100 g
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Økoland

okoland.no

50 g

74,25 kr

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
Ordinær
99 kr
Enhet
148,5 kr/100 g
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

747474747322. sep.29. sep.
Laveste observert: 74,25 kr 22. sep.Høyeste i perioden: 74,25 krNå: 74,25 kr

Bruk

Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Dadler u/stein450 g, økologisk, Manna

Denne varen · 50 g

74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr