Økoland
okoland.no
00 g
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 51,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Økologiske cashewnøtter fra Manna har en mild, kremet smak og en sprø konsistens. Disse nøttene er en utmerket kilde til sunne fettsyrer, plantebasert protein og viktige mineraler som magnesium og jern. Perfekte som snacks, i bakverk, wokretter, nøttesmør eller som en base for veganske sauser og oster.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
51,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
00 g
51,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 51,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | |
Økoland okoland.no 00 g | 51,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 51,75 kr/stk | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashewnøtter200 g, økologisk, Manna
Denne varen · 00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr