Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 148,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Bokhvetemel fra Manna er et økologisk og naturlig glutenfritt mel med en mild, nøtteaktig smak. Det er perfekt til baking, pannekaker, vafler og jevning av sauser.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
50 g
74,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 148,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | |
Økoland okoland.no 50 g | 74,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 148,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bokhvetemel750 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr