Økoland
okoland.no
0 kg
2 677,5 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 3 570 kr
- Enhet
- 2 677,5 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

0 kg
Mandelmel er et godt alternativ for deg som trenger et sunnere alternativ til mel fra korn til bruk i glutenfrie- og lavkarboretter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
0 kg
2 677,5 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 0 kg | 2 677,5 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 3 570 kr | −25 % | 2 677,5 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 2 677,5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Mandelmel10 kg, økologisk
Denne varen · 0 kg
2 677,5 kr · 2 677,5 kr/stk · laveste 2 677,5 kr
0 g
104,25 kr · 104,25 kr/stk · laveste 104,25 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr