Økoland
okoland.no
1 kg
674,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 324,75 kr igjen
- Ordinær
- 899 kr
- Enhet
- 674,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Økologiske pinjekjerner med en mild nøttesmak. Full av vitaminer og mineraler. Nydelige som garnityr eller som snacks.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
1 kg
674,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 1 kg | 674,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 324,75 kr igjen | 899 kr | −25 % | 674,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 674,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pinjekjerner1 kg, økologisk
Denne varen · 1 kg
674,25 kr · 674,25 kr/stk · laveste 674,25 kr
0 g
104,25 kr · 104,25 kr/stk · laveste 104,25 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
50 g
111,75 kr · 223,5 kr/100 g · laveste 111,75 kr
20 g
66,75 kr · 333,75 kr/100 g · laveste 66,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr